مهـــرجــــان

اللهـم صل علی محمـدوآل محمـد وعجل فـرجـهــم . .
مهـــرجــــان

عـلم و عمـل،دو گوهـرند و انسـان‌ساز..
ماکاری مهم‌تر از "خودسـازی" نَداریم؛
ما"اَبـد"درپیش داریم،
وَ هستیم که هستیم که هستیم...

محبوب ترين مطالب

Related image

در سایه غفلت مسئولان و نهادهای مسئول؛تشکیلاتی منحرف تحت عنوانی مذهبی به نام «جمعیت امام علی(ع)» فعالیت می‌کند؛

این در حالی است که این تشکیلات با عناوین مذهبی و دینی اقدام به فریب مردم مؤمن و خداجوی میهنمان نموده و با سوء استفاده از باورهای عمیق مذهبی مردم متدین ایران؛ ضمن کاسبی مال و آبرو به نشر افکار ضاله و انحرافی خود می‌پردازد.
جمعیت موسوم به امام علی(ع) توسط شارمین میمندی‌نژاد تأسیس شده و توسط همسرش زهرا رحیمی خامنه به عنوان مدیرعامل گردانده می‌شود.
شارمین میمندی نژاد فرزند محمدحسین میمندی نژاد است که از وابستگان دربار پهلوی بود و ضمن دوستی نزدیک با ارتشبد فردوست از مواهب دفتر ویژه اطلاعات بهره می‌برد و همچنین از رابطان انگلستان به حساب می‌آمد..
محمدحسین میمندی نژاد پیش از انقلاب اسلامی به نشر افکار ضد دین و التقاطی خود در نشریه رنگین کمان می‌پرداخت و آشکارا ضمن توهین به مقدسات و ائمه معصومین(ع) وقایع تاریخی و مذهبی شیعیان نظیر واقعه غدیر را زیر سؤال می‌برد.
این ویژگی میمندی‌نژاد و نشریه تحت مدیریتش تا جایی خشم توده‌های مردمی را برانگیخت که حتی ساواک هم علیرغم ارتباطات گسترده با میمندی‌نژاد نتوانست مقاومت کند و مجله رنگین را توقیف کرد.
اکنون شارمین نیز که همین تفکرات التقاطی را از پدر خود به ارث برده با تفسیرهای عجیب و غریب از آیات قرآن به تحریف احکام الهی و انکار رویدادهای تاریخ تشیع نظیر شهادت حضرت زهرا(س) می‌پردازد.
او در ادامه‌ی راه پدرش به تحقیر و توهین به شخصیتهای ملی و شخصیتهای مطرح جهان اسلام پرداخته و با رکیک ترین الفاظ آنها را خطاب قرار می دهد.
توهین به امام(ره)، سران قوا، انقلاب اسلامی مردم ایران، شهدای ٨ سال دفاع مقدس و سایر ارزشهای انقلابی با زننده ترین الفاظ،
تنها گوشه‌ای از ترشحات قلمی و گفتاری وی است که حاکی از شخصیت عصبی و پرخاشگر اوست.

اما ماجرای این تشکیلات و مؤسس آن وقتی جالب می‌شود که بدانیم شارمین میمندی‌نژاد مدعی است روح امیرالمؤمنین(ع) (و یا جلوه‌ای از روح ایشان) در کالبد او حلول کرده است و وجود او را سراسر درد برای کودکان و یتیمان کرده و از همین رو نام تشکیلات خود را جمعیت امام علی(ع) گذاشته است!
شارمین تا کنون بارها در جلسات عمومی و خصوصی ادعای مشاهده امیرالمؤمنین(ع) را در همان جلسات کرده و خود را به عنوان رابط آن حضرت با مردم و اعضای تشکیلاتش می‌نمایاند!
از برخی رفتار و گفتار شخصی شارمین به نظر می‌رسد که او برای جذب الهامات شیطانی از توهین به مقدسات اسلامی هیچ ابایی ندارد.
مجموع این احوال و اقوال در خوشبینانه‌ترین حالت نشان از شکل گیری فرقه‌ای ضاله با محوریت شارمین میمندی‌نژاد را دارد که با نامگذاری های مذهبی و اسلامی برای اقدامات تشکیلاتی خود، به قلب و واژگون کردن مفاهیم و عناوین و عبارات اسلامی می‌پردازد.
میمندی‌نژاد ضمن فریفتن برخی از توده‌های مردمی از رهگذر اقدامات عام المنفعه و اصطلاحا خیرخواهانه به دنبال دستیابی به مرجعیتی نخبگانی در فضای اجتماعی-سیاسی ایران برای خود و تشکیلات تحت مدیریتش است.
بر مبنای این شواهد فعالیت‌های او نه تنها اقداماتی خداخواهانه برای رسیدگی به درد و رنج مردم مستضعف نیست بلکه فعالیتی حساب شده برای شکل‌دهی به افکار و تغییر جهت باورهای مذهبی مردم است.
گفتنی است تشکیلات موسوم به جمعیت امام علی(ع) از طرف دیگر به بازویی برای اعمال قدرت سازمانهای به اصطلاح جهانی نظیر سازمان ملل و یونسکو در داخل ایران تبدیل شده است تا آنجا که از طرف شورای امور اقتصادی-اجتماعی سازمان ملل به این تشکیلات مقام مشاوره‌ای اعطا می‌شود.
تنها به عنوان مثالی کوچک از این اتفاق قابل ذکر است که مدتها پیش از مطرح شدن و پذیرش برنامه آموزشی ٢٠٣٠ توسط دولت؛ این جمعیت اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش جنسی منطبق بر همان آموزه‌های طرح 2030 در میان کودکان و نوجوانان مناطق جنوب تهران به بهانه کمک به کودکان آسیب‌پذیر، می‌کرد.
اما تأسف‌آور این است که شارمین میمندی‌نژاد هزینه بسیاری از اقدامات خود را از طریق حمایت‌های مادی و معنوی نهادهای دولتی و حکومتی تأمین می‌کند،
و به اسم خدمت به محرومان و مستضعفان،
تشکیلاتی گسترده برای خود به وجود آورده و به شبکه‌سازی وسیعی در شهرها و شهرستانهای کشور دست زده است.
حال باید این سؤال را از افراد و نهادهای مسئول پرسید که علیرغم فعالیت‌های طولانی مدت این تشکیلات و علیرغم برخوردهای مقطعی در برخی سالها با گردانندگان این جمعیت چرا همچنان این افراد اعتقادات مردم را به بازی گرفته و آزادانه به دنبال رسیدن به اهداف منحرف و شوم خود هستند؟
چرا شخصی با سابقه خانوادگی شارمین میمندی‌نژاد و سابقه انحراف فکری و عملی خود و خانواده‌اش مورد غفلت سازمان‌های نظارتی قرار گرفته و از صدا و سیما گرفته تا شهرداری و سایر نهادهای دولتی در خدمت او و اهدافش قرار می‌گیرند؟!
آیا صرف اقدامات به ظاهر خیرخواهانه و عام‌المنفعه کافی است تا عرصه را برای حضور چنین افرادی باز کنیم؟!
در این صورت بسیاری از مسیونرهای فعال در دوره قاجار و پهلوی که وابسته به تشکیلات نظامی و اطلاعاتی کشورهای غربی بودند را نیز باید به عنوان چهره ملی معرفی کنیم و برایشان تندیس بسازیم!
برگرفته از:کیهان
۹۶/۰۸/۲۴ موافقين ۳

نظرات (۳)

۲۴ آبان ۹۶ ، ۲۱:۱۳ ام اسی خوشبخت
درباره افکارشون چیزی نشنیدم اما از دوستانم هستن کسانی که اونجا فعالیت میکنن و همیشه کمک های مردم رو مستقیم به نیازمندها میرسونن. البته منظورم از کمک این نیست که کمک نقدی میکنن, حتی تو بسته بندی و پخش هم کمک میکنن. یکی از دوستانم حسابدار هست و تو جلسه هاشون شرکت میکنه.میتونم بپرسم کدوم مرجع قانونی تخلف هاشونو بررسی و اثبات کرده؟
اصولا کسی که اصلاح طلب جماعت تاییدش میکنه محاله یه مشکلی نداشته باشه. حالا مشکل عملی هم نباشه فکری
پاسخ:
و اگر رسانه های بیگانه وحامیان سازمان تروریستی مجاهدین خلق(منافقین)ازاین جمعیت،دفاع بکنن،
دیگه جای شکی باقی نمیمونه که این جمعیت به طورهدفمندوباسوءاستفاده ازنام های مقدس وتحت لوای امورخیریه،
به دنبال اغراض ضددینی وضدانقلابی-درقالب پروژه ی نفوذ- هستش.
ومتأسفانه عده ای ازمردم وجوانان عزیزوخیرخواه،بدون اطلاع ازپشت پرده ی مخدوش وفاقدصلاحیت این جمعیت،
اقدام به فعالیت دربرنامه های این جمعیت کردن.
وبه دلیل بی توجهی مسئولین،این جمعیت به فعالیت های خودادامه می ده.
بایددوستان وجوانان ومردم رو با چهره ی واقعی گردانندگان این جمعیت،آشناکرد.
به خصوص که این روزهاباوقوع حادثه ی زلزله در غرب کشور،این جمعیت شروع به جذب مقادیرزیادی ازوجوهات مردم کرده،
وبه این ترتیب زمینه ی تحکیم هرچه بیشترپایه های مشروعیت ومقبولیت ساختاروبرنامه هاووجهه ی خودش رو فراهم کرده؛
به این "لینک" دقت کنید..

@
ام اسی خوشبخت 
این حرفا جز کذب محض چیز دیگه ای نیست !!
دروغ که شاخ و دم نداره !
اینا چشم ندارند فعالیت مردم نهاد رو تو کشور ببینند !!!

خوبه منبع مشخص شده روزنامه کیهان !! 
روزنامه ی پر از دروغ و دغل .


ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">